17
12
2018

Nagroda na zawodach w Japonii 24.11.2018

24 listopada 2018 odbył się w Budokanie w Tokio 22 Taikai – 第22回関東甲信越居合道大会, w którym podczas wyjazdu szkoleniowego do Japonii Sensei Piotr Bidziński instruktor sekcji iaido AZS Gliwice wywalczył nagrodę  w kategorii 5 dan. Tym samym udało mu się powtórzyć wynik z zeszłego roku

Zawody obejmowały kilka kategorii, miedzy innymi finały zmagań indywidualnych i drużynowych w Japonii, zawody dzieci oraz enbu taikai.

Wydarzenie takie jak 第22回関東甲信越居合道大会 to wspaniałe wyzwanie i okazja do uzupełnienia codziennego treningu o doświdczenie rywalizacji. Była to też wspaniała okazja do spotkania i oglądania pokazów najwyższej klasy japońskich nauczycieli iaido, jak Furuichi Sensei (8 dan iaido kyoshi), którzy uświetnili zakończenie wydarzenia pokazami swoich umiejętności.

Gratulujemy!

Osoby zainteresowany treningami w AZS Gliwice zapraszamy na zajęcia. A wszystkich pozostałych zapraszamy na najbliższy staż we Wrocławiu, gdzie bedzie okazja poćwiczyć z Sensei Piotrem Bidzińskim (5 dan) oraz Sensei Magdaleną Bidzińską (5 dan) i Sensei Mirellą Stern (5 dan). Napewno podzielą się z nami wiedzą zdobywaną regularnie w Japonii.

(Szczegóły zgrupowania 5-6.01.2019 we Wrocławiu)

Tags for this post